| syste754 a întrebat:

Aveti idee cum se numeste si cat costa acea pasta de dinti recomandata fumatorilor?(am afllat recent ca ar exista asa ceva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Stiu o pasta de dinti recomandata fumatorilor dar nu stiu daca la asta te referi.....Smookers si costa aproximativ 10 lei

| syste754 explică (pentru mona):

Ai incercat o?
o cumpar din farmacie sau bazar?

| mona a răspuns (pentru syste754):

Nu am incercat o dar o voi incerca cat de curand]de gasit stiu ca se gaseste in farmacii mai mult

| syste754 explică (pentru mona):

Mersi

5 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Vezi de treabă, e reclamă, nu face minuni,.

| syste754 explică (pentru Tagaso):

Ai incercat o?