| rerash a întrebat:

Azi am descoperit ca am sub pielea penisului(in partea laterala) o umflatura cu diametru aproximativ de 0.5 cm care e destul de mobila daca o imping cu degetul(apoi revine la loc) si nu poate fi acolo decat de maxim 3 zile.Nu ma doare sau deranjeaza, nu are nicio culoare dar cand am erectie se vede mai tare atata tot. Stiti cumva ce poate fi? poate fi vorba de rana? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să mergi la medic, poate fii orice.
Te pup!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul urolog.
Pa, pa.

| BogdanLuca a răspuns:

Daca zici ca nu doare si asa, eu cred ca este un lipom sau chist ( tumora benigna ), poti merge la un medic chirurg sau medic dermatolog! Fara jena ca ei vad asa ceva zilnic!