| anonim_4396 a întrebat:

Azi am început să simt furnicături in mâna stânga care se retrăgeau la la buza din sus și până-n cerul gurii + o durere de cap am fost la cabinetul liceului și cică ar fi o cădere de calciu m-am simțit mai bine după ce mi-a dat niște calciu dar după o oră a revenit și acum am o durere de cap foarte puternica + ca am încercat sa mănânc dar am dat totul afara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Multi oameni sensibili la schimbarile de vreme se simt rau astazi, aici in Bucuresti vremea s-a racit brusc, e innorat, atmosfera apasatoare. Mie imi place, dar unora le e rau. In special sunt acuzate dureri de cap si stari de greata.

| HadesSs a răspuns:

Te doare in partea dreapta? Poate sunt simptome de la apendicita, mai bine te duci la doctor urgent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la medic.