| backback a întrebat:

Azi de dimineata mi-au aparut in palma niste basicute mici de tot cu lichid in ele.Ce sunt si de ce mi-au aparut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| allynna17allynna a răspuns:

Ori ai facut batai de la ceva, ori alergie. Si mie mi.au aparut asa ceva acum o luna tot in palma, si epe fata cateva si in talpa. Ia de la farmacie aerius, dar o sa iti dea de acolo altceva, insa mie mi.a facut bine. Am luat timp de cateva zile.
Ai grija de tine!

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Probabil o alergie.
ei fi pus mâna pe ceva... și nu ți-ai dat seama și mânuța e mai sensibilă!