| DianaDya4567 a întrebat:

Băiețelul meu are 3 ani, eu sunt însărcinată iar doar ca el vrea cam mereu în brațe și îmi e frica sa nu se pună presiune pe burtica sa pățească bebelușul ceva.Se poate întâmpla ceva cu bebelușul? Ce pot face în legătură cu asta? Eu de obicei când vad ca vrea ceva cedez pentru ca plânge

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il alinti extrem. Nu e bine deloc pentru copil.
Si sa fim seriosi ce forta are un copil de 3 ani cand te ia in brate...

Intrebarile tale par mai mult de copil de 12 ani decat de mama de 2 copii

| StudentLaMedicina a răspuns:

Copilul vrea în brațe, nu mama.

Nu se poate întâmpla nimic, normal că îți poți lua copilul în brațe.