| Alexaa98a a întrebat:

Baieti...daca o fata are putina burtica si aripioare..va deranjeaza? fetelor..cum pot scapa de burtica..aripioare si de celulita de pe fese? Heelp heelp crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Mancand sanatos si facand miscare. Sunt singurele solutii. http://www.i-medic.ro/......te-femeile

| fuzzer a răspuns:

Fa mult sport, si alimentatia sa fie una echilibrata, in special bazata pe fructe si legume.

| Xpressurself a răspuns:

Dans regulat. Bicicleta, plimbari, fitnes/aerobic.
Mai putina lene.

| DevidALex a răspuns:

Buna,Jogging,Alergare dimineata, de fapt e acelasi lucru, Poti sa faci si gimanstica si cateva exercitii fizice. Tine un regim sanatos, Un regim alimentar bine pus la punct reprezinta 70% din procesul de slabire, 30 % Din efortul fizic.
Si ca raspuns la prima intrebare, Stephen Haking spunea intr-un citat, Una dintre regulile universului este aceia ca, Nimic nu este perfect, perfectiunea nu exista, Fara imperfectiune, tu si eu nu am exista.

| SpiritLibeR a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza sincer...a mea nevasta a scapat de celulica cu visislim( un pic cam scumPUT da merita)are 1.65 si 65 68 kile acum dupa ce s-a reglat cu greutatea!(AVEA 80-90 si mult(DUPA ce a nascut)