| anonim_4396 a întrebat:

Barbatii au gauri in sfarcuri cum au femeile? Stiu ca e o intrebare cam deplasata dar va rog sam iraspundeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu am gauri in sfarcuri.
Funda? laughing)

4 răspunsuri:
| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Eu stiu ca au dar mult mai mici.

| Mirunelu a răspuns:

Sanii sunt la fel si la femei si la barbati. Ceea ce difera este doar marimea. Toata lumea are gauri in sfarcuri doar ca nu se vad. Sa stii ca barbatii cu dereglari hormonale pot avea si lactatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| Alegzandher a răspuns:

Incearca sa te mulgi sa vezi daca iese ceva laughing