| xBianca a întrebat:

Boona! Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa ma imbolnavesc in 2 ore? Nu conteaza de ce eu trebuie sa ma imbolnavesc in 2 ore! Urgent! Fundita! Ms :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Poi... ca sa incepi sa tusesti mananca niste creta si vei tusi si stranuta intr`una... sau poti sa mananci niste cuburi de gheata din frigider vreao 5-6 si te va durea rau gatuu`

13 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Altii umbla cu o geaca pe ei prin casa pentru a nu se imbolnavi si tu vrei sa fii bolnava. Nu stiu pe ce lume traiesti. Cand o sa te faci mai mare si-o sa scapi de scoala, probabil ca-ti vei aminti de inconstienta de care dai dovada acum. Zi mersi ca esti sanatoasa! Eu sunt racita si incerc sa ma scap de raceala.

| remus a răspuns:

Interesant... lumea se roaga sa fie sanatoasa, scuipa-ti in san si nu -ti dori in veci asa ceva, s-ar putea sa se indeplineasca cererea ta.

| KellyGreen a răspuns:

Pai du-te în baie și fa-ți un dus cu apa foarte rece, ieși afara goala dar fără se te vadă nimeni și ești răcita cât ai zice peste.

| onofrei89 a răspuns:

Combina-te cu un bolnav de sida.

| fif2002 a răspuns:

Poti sa te prefaci, nu exista boala pe care sa o contractezi acum si sa observi simptomele in 2 ore

| celmaitare a răspuns:

Simplu. te doare burta sau iti vine sa vomiti a si parca te si doare capul un pic

| CrazyClery a răspuns:

De ce ai vrea sa iti faci rau singura? Ai grija ce iti doresti, cateodata primesti mai mult decat poti sa duci! Mai bine ai grija de tine, si tineti capul pe umeri! Daca nu bagi in seama sfatul meu, sigur, mai devreme sau mai tarziu vei avea de tras din cauza dorintei tale neobisnuite! Sanatate multa :*!

| wtfnoob a răspuns:

Tu deja esti bolnava. Ai chiulangita acuta.

| Sofia07 a răspuns:

Inghite praf de creta. Faci febra imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut prea multe desene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAHAHAH hohoh, eu stau in tricou cand ploua cu galeata si nici nu ma racesc.big grin

| magicianul19 a răspuns:

Cel mai bine du-te si caut la farmacia naturist pin si te ungi cu asa ceva pe piele si apar niste rosele care nu-s dureroase de loc dar cine le vede se sperie si ai scapar 5 zile de scoala

| Suspectu1234567890 a răspuns:

Udate pe cap cu apa rece cand dormi si dimineata esti bolnav