| anonim_4396 a întrebat:

BTS-simptom:scurgere de lichid albicios si dureri ale testiculelor. Ce tratament e recomandat fara a merge la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

NUMAI la doctor poti sa afli ce ai si, mai ales, sa ti se dea un tratament adecvat.
Nu-mi imaginez ca ai fi in stare sa urmezi vreun tratament scris aici de cine stie ce copil frustrat.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici unul, evident. Pot fi multe chestii, fiecare tratanadu-se diferit. Urgent la medic (preferabil in primele 48 de ore de la aparitia simptomelor).