| mariapapy a întrebat:

A folosit cineva electrostimulare pentru slabit? Functioneaza? Vreau sa dau cateva kg jos repede si vreau sa stiu daca e cea mai buna solutie.
Astept raspunsurile voastre! mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Romanian a răspuns:

Iti pot eu oferi o solutie la problem ta, in legatura cu kilogramele in plus.Solutia pe care ti-o voi spune reprezinta cea mai veche,mai naturala,mai sanatoasa din toate timpurile,si in plus,nu prezinta efecte secundare daunatoare, dimpotriva, are efecte benefice pentru corp daca continui sa folosesti aceasta metoda:fa sport!

| IuliaJuly13 a răspuns:

Nu functioneaza. adica slabesti prea mult! nu am incercat dar a zis la TV. fa fitness jogging si tine cura de slabire! :*

| mariapapy explică:

Ms de solutie dar din pacate problemele de sanatate nu imi permit sa fac atat de mult sportsad
astept in continuareraspunsuri:*