| Miruna1239 a întrebat:

A folosit cineva metoda "Natur house" pentru slabit? A avut vreun rezultat? Mi-as putea pierde din concentrarea la invatatura daca o sa o tin din ianuarie? Tin sa mentionez ca sunt clasa a 8a.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonim2136493 a răspuns:

Buna! Nu am încercat programul respectiv, dar am slăbit și eu 12 kg cu un alt program. Ideea e ca indiferent ce încerci trebuie sa ai un deficit caloric, adică mai putina forța pe timpul zilei, eventual stări de foame și toate astea îți slăbesc puterea de învățătura. Mai bine inveti pentru capacitate și intri la un liceu bun, iar la vara, când nu ai cerințe de îndeplinit, sa slăbești. Îți va fi mult mai ușor pentru ca nu ai lucruri suplimentare care sa te obosească. Succes!

| Miruna1239 explică (pentru Anonim2136493):

Daca nu te deranjeaza, cu ajutorul carui program ai slabit si cam cat a durat?