| caramelO a întrebat:

A folosit cineva pastilutele de slabit XL-S calorie reducer? Plz vreau si eu sa stiu daca ati slabit cu ele ce ati mancat in timpul in care le-ati luat, cat ati slabit etc. Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Aceste pastile sunt doar pentru cei care fug de realitate. Pentru un corp frumos si sanatos trebuie sa muncesti. Solutiile care se pretind simple si rapide sunt minciuni. Ele nu se adreseaza educarii, vietii sanatoase, dietei adecvate, sportului etc.

| cristianpopa a răspuns:

Arunca-leeeee! Iti distrugi organismul cu medicamentele alea. Fa sport dimineata, manaca fructe, legume, cereale. Si fi activa. spor!