| AneCriss a întrebat:

A slabit cineva prin infometare?, dar va rog nu`mi spuneti ca nu fac bine si nu stiu ce. Vreau doar sa slabesc.Ma chinui de o gramada de timp. Cand ma gandesc imi vine sa plang. Am niste sunci, offff ..si nu stiu cum sa slabesc odata. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da, cand am plecat de langa parinti m-am alimentat doar cu ciorba fara felul 2 in fiecare dupa masa iar mesele de seara si dimineata le respect si am pierdut 10 kg in 3 luni aproximativ.