| 0Andreea4 a întrebat:

Acum 2 saptamani am avut un contact sexual protejat (nu este primul). Ideea este urmatoarea, ieri am avut niste scurgeri maronii, aproape negre. Cantatitatea este asemanatoare unei menstruatii normale, doar ca menstruatia trebuia sa vina peste o saptamana. Stiu sigur ca sarcina nu poate fi, am vorbit cu iubitul meu, prezervativul nu s-a rupt, totul este in regula in privinta acestui aspect.
Mentionez ca nu am avut dureri de burta si spate, doar cateva dureri de cap destul de urate si ameteli (durerile de cap si ametelile le-am pus pe seama deshidtratarii).
Nu am avut niciodata probleme de genul si sunt un pic speriata laughing. Urmeaza sa fac o programare la doctor, dar vreau mai intai sa am o idee despre ce se intampla.
Alte detalii: 20 de ani, 1.65, 45kg, se intampla ca menstruatia sa intarzie 2, 3 zile sau sa vina mai devreme cu 2, 3 zile.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe ala cu care te-ai culcat?

| 0Andreea4 explică (pentru mudokins78):

Ala cu care m-am culcat e iubitul meu si suntem impreuna de 4 ani.
Sincer, nu stiu ce cauti pe platforma asta si sunt convinsa ca n-ai nici macar o idee despre ce am scris mai sus laughing. Sunt cuvinte noi pentru tine si iti inteleg raspunsul laughing.
Bafta facand umbra pamantului degeaba :*

| zăGhost a răspuns:

Nu cred sa aiba treaba cu viata sexuala. Trebuie sa mergi la ginecolog.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Am pățit și eu și a fost vorba de o infecție.