| Afrodita_9380 a întrebat:

acum 2 zile am mancat nis paste cu branza care din pacate era alterata. dar nu mi-am dat seama, a doua zi mi'au aparut bubite rosii p corp, iar astazi orice macare o mananc mi se pare acra. e normal?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

E normal pentru corpul tau sa reactioneze la o mancare alterata, in orice caz nu trebuie sa te panichezi o sa iti treaca in maxim o saptamana big grin

| raducu a răspuns:

Ai dobandit puteri supranaturale.
Probabil ai facut o infectie alimentara si inca esti cu gustul ala amar.Doctorul ii o solutie recomandata.