| SilviaGeorgianaa a întrebat:

Acum 2 zile mi-a iesit o bubita pe buza de sus si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ea in cel mai scurt timp... Este dureroasa si inestetica!sigh
Ceva sugestii? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| chaserpixie a răspuns:

Se poate sa fie herpes. Nu e nimic grav dar e foarte important ca dupa ce o vei da cu putin otet sa te speli neaparat pe maini fiindca e contagioasa. Succes!

| WhitePuppy a răspuns:

Aceea este o basica. Poti sa iti dai cu o crema Nivea.