| Eu3281 a întrebat:

Buna,acum 3 săptămâni am inceput cu niște dureri de cap cam zilnice,seara aveam durerile cu niște ușoare ameteli,am fost la urgente,am fost la neurolog și problema vine de la coloana,am luat tratament,am inceput sa fac Yumeiho,masaje,de la care m-am simtit ca noua,dar azi parca ma simt foarte ciudat, parca am niște stări de lesin sau cel puțin am eu aceasta senzație și îmi fac singura stres deoarece ma panichez destul de repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ary93 a răspuns:

Posibil sa ai si o usoara anxietate...incearca sa fi mai pozitiva; bea ceai de tei si multa miscare.SANATATE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o spondiloza cervicala? Daca da, atunci e nevoie si de gimnastica pentru gat. In fiecare dimineata.