| Eu3281 a întrebat:

Buna,acum câteva minute m-a apucat o amețeala,cu ușoare dureri de cap,țin sa menționez ca in ultima luna am fost și la urgente și la neurologie, unde mi s-a zis ca e din cauza coloanei, cervicalei...am făcut Yumeiho,unde m-am simtit foarte bine,dar acum au venit din nou amețelile,ma simt și speriata, îmi doresc sa fiu iar ca înainte, plină de viața nu mereu cu dureri și ameteli

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te lua după noi, suntem nepricepuți în raport cu cei deja consultați de tine (medici de la urgență, neurolog)

Sănătate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Va trebui sa faci kinetoterapie, sau gimnastic amedicala + fizioterapoie si multe altele la 6 luni.

| zăGhost a răspuns:

Daca n-ai nicio interdictie, fa sport.