| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am facut dragoste cu sotul meu, neprotejat. La 5 zile dupa mi-a venit menstruatia ( a fost normala, cam cum imi vine mie de obicei, poate doar putin mai redusa cantitativ in ultimele zile). Dupa aceea, la exact 28 de zile mi-a venit din nou. Prima zi a fost ok, destul de abundenta si insotita de dureri menstruale, dar de la a doua zi a inceput sa imi vina mult mai putin, de culoare mai inchisa si doar cand depuneam efort. Nici macar dupa baie nu mi venea mai mult! Care credeti ca ar putea fi cauza? Mentionez ca nu am nici un simptom de sarcina. Multumesc mult, Daniela.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, ai o dereglare hormonala care impune consultarea unui ginecolog.

| Bab a răspuns:

De ce nu-ti faci un test de sarcina sa fii sigura pe tine
nu cred ca ai nimic grav din moment ce ti-a venit normal

| lor3danna a răspuns:

A ejaculat in tine?

Daca da ai putea fi...nu se stie niciodata ce se intampla in corpul uman...

sfatul meu este : du-te la un ginecolog sau fa un test de sarcina:*

sper ca te-am ajutat...:*