| mikkyyy a întrebat:

Buna happy. Acum o luna mi-a aparut o bubita neagra pe buza[pe interior] nu am bagat-o in seama dar acum a aparut alta langa ea.va rog sa-mi spuneti exact ce sunt si cum pot sa scap de ele.plzzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă dermatologul, trebuie examinat cu mare atenție. Sănătate.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Numai un medic specialist in dermatologie iti poate spune ce sunt acele formatiuni aparute--- du-te la medic!

| aLexx_6290 a răspuns:

Mergi la mediclove struck cel mai sigur!