| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani. am 1.67 si 50 kg.straight face caredeti ca sunt prea slaba sau prea grasa pentru inaltimea mea? happy eu cared ca is cam slaba laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu esti deloc grasa. O greutate ideala ar fi de 57 de kilograme. Nu te ingrijora. Si eu eram foarte slab dar in timp s-a rezolvat. Mananca sanatos si echilibrat. Totul vine de la sine.

8 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Parerea mea ca ar mai trebui 5 kg

| PisicaAristocrata a răspuns:

Esti foarte bine asa cum esti.Ai in continuare grija de tine si de sanatatea ta.

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu.
Categoric nu esti prea slaba. E ok asa.Eu am aproape 1, 70(cam 1, 69) si am 51 de kg(momentan, ma chinui sa mai slabesc 1 kgbig grin)
Parerea mea, e ca nu esti prea slaba.

| kukubau a răspuns:

Terminati cu slabitul/ingrasatul fiecare organism reactioneaza diferit.Esti ok!tongue

| ChibiRose a răspuns:

Eu am 11, 1. 34 si 30 kg.Nu e bine nici asawinking. Decat la sporthappy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Sora mea are 12 ani, 37 kg si 1.53.deci esti bine asa cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti putin mai slaba decat normal, dar mai bine asa decat apoi sa te plangi ca esti grasa si sa intri in diete de sa-ti vina apoi matzele pe gat(scuze de expresie). esti super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deacord cu cryout