| HamsteRitaRiRi a întrebat:

Buna am 12 ani ...si am varsat de vant sunt in a 13 zi si vreau sa stiu cat mai trebuie sa stau? Ma dau cu mixtura si am coji, unele mi-au cazut iar pe 1 aprilie e ziua mea. Ma fac bine pana atunci?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dragutza98 a răspuns:

Du-te la medic el o sa stie ce medicamente sa iei dar nu te duce pe ploaie dezbrecata ca atunci racisti si mai rau laughing

| homosapienbone a răspuns:

Nu cred ca tine musai de zile. Minim 14 se sta, depinde insa si de organism.

| Catalina99_2358 a răspuns:

Buna,nu pot sa zic clar ca o sa te faci bine dar depinde...Sigur o sa te faci bine.Iti spun ca ar fi bine sa stai in casa si o sa-ti revii. Fundita?