| HamsteRitaRiRi a întrebat:

Buna am 12 ani si am varsat de vant sunt in a 13 zi si vreau sa stiu cat mai trebuie sa stau? Ma dau cu mixtura si am coji, unele mi-au cazut iar pe 1 aprilie e ziua mea. Ma fac bine pana atunci?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Varicela tine intre 10 si 21 de zile, deci stai linistita sigur iti va trece pana la ziua ta.

3 răspunsuri:
| DenisPericolPublic a răspuns:

1. La multi ani pentru 1 aprilie. 2. Te faci bine pana atunci linisteste-te (eu eram suspectat de tbc de la o simpla viroza tocmai de ziua mea.)

| DangerKid a răspuns:

Sall si eu am avut si am stat 1 luna tot 12 ani am avut si eu

| bianca_9840 a răspuns:

Ooooo ce pacat si eu la randul meu am avut varsat de vant dar mi-a trecut sa nu esi afara de loc ca s-ar putea sa se agraveze ok?
pa