| etty a întrebat:

Am 13 ani, si vreau sa va cer parerea si sa aflu daca imi dauneaza sanatati daca ma pensez de la varsta asta, am sprancene groase, dau fundite, pentru orice raspuns care m-ar ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este absolut nici o problema si nu dauneaza sanatatii atata timp cat ai grija sa dezinfectezi bine penseta inainte si duap si sa te speli bine pe maini si pe fata.

| madalicious a răspuns:

Cosuri faci doar daca iti faci breton vara, desi nu ai mai avut. E nasol.
Cat despre pensat...nu nu are nimic.Eu ma pensez de la 11 ani acum avand 16. Acum sunt tot sanatoasa tun. oh go on

| ary a răspuns:

Pensatul nu dauneaza sanatatii, recomandabil ar fi sa nu te pensezi de una singura ci sa mergi la un salon, daca vrei sa obtii niste sprancene frumoase si bine proportionate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca categoric nu are nimic daca te pensezi ...vezi numa sa nu faci dupa cosuri

| etty explică:

Cosuri? Îuuu... vorbesti serios?