| fetitamare a întrebat:

Am 14 ani. Acum o luna la antrenament (atletism ) alergam si am simțit o căldură în zona soldului. Când a trecut acea căldură a inept sa ma doară foarte rău sodul. Abia mai stăteam pe picioare. Am mai făcut câteva antrenamente(in alte zile ). Dar cum a venit vacanta am luat o pauza. Nu ma mai durea de loc. Și astăzi am alergat câțiva metri. A început sa ma doară iar... ce am? Sa ma duc la doctor? Ce ziceți?
Dau funda! Rog seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Doamnee, ce intrebare e asta? Ce poti face decat sa mergi la doctor?

| IseeVoices a răspuns:

Clar du-te la doctor. Nu mai postati intrebari de genu' care va pot risca viata, daca simtiti ca e ceva neinregula cu corpul vostru duceti-va la doctor, nu postati pe un site unde mai asteptati nu stiu cat pentru un raspuns si nici ala de la un specialist ci poate fi de la un adolescent care doar si-a dat cu parerea.