| smit89 a întrebat:

Buna am 14 ani.Am 1.62 cm si 44 kg.Imi trebuie sa ma ingras timp de 2 saptamini cu 5 kg ce sa fac? Am nevoie de rs ft repede si ft multe.ms mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| angelsanddemons a răspuns:

Mananca de la fast food. multa paineee. sau ia vitamine!