| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14ani si inca nu mi-au crescut sanii.Colegele mele le au foarte mari in comparatie cu ale mele.As vrea sa-mi dati un afat.Ar trebui sa merg la medic? Sunt pastile pentru cresterea sanilor? Va rog sa ma ajutati.Va multumesc. Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

De ce sa te droghezi cu medicamente? Asteapta pana cand o sa mai cresti si daca nu o sa-ti placa, dupa 18 ani poti sa-ti faci implant.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Scompo, nu trebuie sa iti faci griji.happySanii mai cresc asa ca nu fi suparata. Unor fete le cresc mai inainte altora mai tarziu deci capul suswinking

| GreenSky a răspuns:

Stai linistita...aceiasi problema avea si o prietena de-a mea! Doar la 15 ani a inceput sa-i creasca sanii.Si crede-ma ca i-a crescut intr-un an cat mie in patru...Acum ii are foarte dezvoltati...

Succes!

Si apropo NU exita medicamente pentru cresterea sanilor...toate sunt falsuri...iti dai seama ca daca ar exista toate femeile s-ar indopa cu asa ceva, nu si-ar mai pune nimeni implanturi...

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea fii multumita cu ceea ce ai, nu iti dori imposibilul, sau poate iti doresti prea devreme ce mai tarziu vei dori sa nu fi avutwinking

| Marry:X a răspuns:

Buna.si eu sunt de aproape aceeasi varsta cu tine(am 15 ani fara cateva luni) si pana acum un an in august m-am confruntat cu aceeasi problema... dupa ce o sa iti vina menstruatia(sau poate ti-a venit deja) o sa incepi sa capeti forme.sanii o sa iti creasca, soldurile etc... daca vrei sa nu mai fi complexata de aceasta problema du-te si ia un sutien cu burete pe interior ca sa para ca ai sanii mari.asa am facut si eu, dar acum nu mai e nevoie...mult succes! sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor. ceau:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita iti vor creste tie!happyDoar de asta suntem femei nu?laughing

| juniper a răspuns:

Nu este nici o problema, nici mie nu mi-au prea crescut si sunt in clasa a 9a, nu-ti face griji, unii se dezvolta mai greu decat altii, va veni si randul tau, trebuie doar sa ai rabdare.