| darkprincesskiss a întrebat:

Am 15 ani si sunt cam scunda (am 1, 55) si nu stiu cum sa fac sa mai cresc ii inaltime. Ma poate ajuta cineva? Va rog frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| 69dacăvrei a răspuns:

Pai nu ai cum. Lol laughing. Eu am 13 si am 1.68 :-s. Vrea sa ma fac mai scunda da nu se poate laughing.

| darkprincesskiss explică (pentru 69dacăvrei):

De ce vrei sa fi mai scunda? happy

| 69dacăvrei a răspuns (pentru darkprincesskiss):

Pai nu imi place sa fiu asa de inalta xd.

| 69dacăvrei a răspuns:

Vreau* blushing

| Franziii a răspuns:

Hei..Am un var care a avut aceeasi "problema" sa zic asa.Inca esti in crestere. S-a dus la medic si i-a zis asa : Manci de 3 ori pe zi si la amiaza dormi 1-2 ore (depinde de tine) si pana a facut 18 anisori a crescut destul de mult si vizibilbatting eyelashes