| YangMi a întrebat:

Am 16 ani, inaltimea de 1, 53 metri si greutatea de 49 kg. Ajutati-ma sa gasesc o modalitate prin care sa dau jos 5-6 kg in doua saptamini, va rog! Sa fie dupa mine, m-as mentine in greutate dar mama mea spune ca sunt grasa si nu-mi sta bine rochia. Vrea sa fiu perfecta. Ea e coregrafa si balerina (cum ar veni) si spune ca ar vrea sa faca o impresie buna celor din jur nu avind o fata supraponderala. Va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iepuras123456789 a răspuns:

Doamne fereste! Iesti prea slaba la vârsta ta!

| draxlen a răspuns:

Ceaiuri pentru slabit sunt foarte bune pentru chestia asta....sunt cateva efecte daca bei ceaiurile astea...te interesezi