| Ariana56 a întrebat:

Buna am 16 ani şi am o cicatrice pe picior din cauza ca când eram mica cam 2 ani aveam mami gătea şi cum gatea mi-a varsat apa fierbinte pe picior din greseala pentru ca am plâns şi a vrut să mă ia în braţe sa nu plang pentru ca atunci vroia sa ia mancarea de pe foc.Cum pot scapa de acce cicatrice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De cicatrice se poate scapa numai printr-o operatie estetica cu laser.

| gabicoo a răspuns:

Prin operație estetică.

| ioana748 a răspuns:

Laser sau tatuaj