| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani 1 90 m si 60 kg.Cred ca este cam putin.Voi ce credeti? Cum as putea sa mai pun macar vreo 10 kg? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| z0z0le a răspuns:

Intr-adevar cantaresti putin si ar trebui sa te mai ingrasi dar cu timpul...mai natural nu deoadata...mananca mai mult si mai sanatos si incearca sa te gandesti ca vrei sa te ingrasi dar nu prea mult! Adica macr la 70-75.Cred k ai arata bine! Fundita?:d

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| boogdan91 a răspuns:

E putin de tot, ar trebui sa ai macar 80kg la inaltimea ta.Ia proteine, bea suc mult ca asta ingrasa//si mananca bine, mancaruri bogate in calorii.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Prea slab frate, vorba si celorlalti baga de toate, apuca-te de sala ia proteine si tine-te bine de ele asa vei ajunge sa te ingrasi si poate sa arati si bine si mananca 4-5 mese pe zi

| pastapac a răspuns:

Baga in tine ca spartu dulciuri (eu asta as face)

| Daniel290589 a răspuns:

Mananca mult dupa ora 21:00.