| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani si un prieten de 19 ani. Suntem impreuna de mult timp, de aproape 3 ani. Acum cateva saptamani am facut sex neprotejat, si cum era de asteptat am ramas insarcinata... Nu vreau sub nicio forma sa pastrez copilul asta, dar prietenul meu vrea. Am stat cu el de vorba, i-am zis ca suntem prea tineri etc., si nu a mers nimic. Ce mai trebuie sa fac? Peste cateva zile am programare la chiuretaj si lui nu i-am zis asta. Nu ma intereseaza daca dupa vrea sa se desparta de mine, dar eu vreau sa scap de copilul asta.
Oare poate sa ma dea in judecata sau ceva dupa ce am facut asta? Oare cum o sa se comporte? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Alt fanatic al religiei... o sa arda dracu`n iad, nu arde nimeni...

31 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Este copilul tau. Nu! Este cel mai frumos dar de la Dumnezeu. Nu avorta!