| johnsmith1890 a întrebat:

am 21 ani, 184 inaltime si 63 kg, nu reusesc sa ma ingras de nici un fel...ce mi-ati putea recomanda?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Cat mai putin sport si mai multa mancare bafta!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi trebuie sa mananci zilnic biscuiti cu lapte, cereale, vanilie, nuci sau miere, dar supe si ciorbe ce contin carne de vaca, linte sau mazare. Consumand aceste alimente te ingrasi rapid si sanatos deoarece caloriile pe care le contin nu dauneaza organismului ca altele, cum ar fi de exemplu carnea de porc sau cartofii prajiti. Deci nu vei face nici celulita! Dar pentru a arata si mai bine trebuie sa acumulezi nu doar masa calorica, ci si masa musculara, adica sa faci anumite exercitii fizice, cum ar fi flotarile, genoflexiunile, abdomenele sau altele de genul asta. Astfel corpul tau va fi si voluptuos si tonifiat! Si practica si un sport de masa. Succes. funda?

| darkrevelations a răspuns:

Daca nu faci progrese alimentandu-te cu mancare ce contine multe calorii, iti sugerez sa mergi la medic. Poate fi o problema de sanatate si cred ca e nevoie sa iei asta in serios...

| JohnCena02 a răspuns:

STrUgUr1