| Lary23 a întrebat:

Am 21 de ani si, desi am 56 kg, sunt destul de slaba sad adica partea de sus a corpului arata bine, dar picioarele sunt subtiri si fundul cam tongue lipseste laughing am fost si la sala, dar se pun muschii prea evident, am facut si exercitii acasa, dar tot nu e ce mi-am dorit! Am luat si niste pastile pentru pofta de mancare, Peritol parca, si mancam intr-una dar la fel! Prietenul m-a sfatuit sa iau proteine si sa le combin cu alergatul sau bicicleta... voi ce ziceti? Sunt bune pentru fete? Bicicleta e buna pentru picioare si fund?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cauta pe net ceva pentru tine. dar nu cred ca daca alergi o sa se antanple ceva si proteinele sunt pentru culturism sau poate o fi si pentru asa ceva.

| ATHOS a răspuns:

In mod sigur mersul cu bicicleta nu va face sa-ti creasca fundul! Cel mult iti vei intari muschii la picioare.
Doua sfaturi pot sa-ti dau :
1. Cine te va iubi cu adevarat nu te va iubi pentru ca ai sau nu fund, pentru ca ai sa nu picoiare subtiri sau groase. El te va iubi pentru ceea ce esti TU!
2. Daca doresti neaparat sa iti creasca fundul sau sa ai picoare mai groase cel mai bine ar fi sa consulti un medic!
Eu iti doresc multa intelepciune.

| Lary23 explică:

Nu e vorba de iubirea persoanei de langa mine, ci de felul in care ma simt eu happy mi-as dor sa arat intr-un anumit fel tongue atat

| brosu a răspuns:

Sa ai grija ca dacă o să mai iei Peritol şi proteine o să îţi dereglezi tot organismul. Cel mai bine este sa faci sport normal şi cea mai bună este alergarea.