| Kisses a întrebat:

Buna! Am 26 de ani și mi-a venit menstruația pe 22 august, (este regulata) doar ca ma ținea 3 zile mereu și curgea ok, iar acum curge foarte puțin, e a 4 a zi și în toate zilele a curs câțiva stropi. Nici nu se termina,dar nici nu curge. O sa ma duc la un control săptămâna viitoare, dar sunt foarte stresata. Menționez ca nu am avut niciun contact sexual. S-a întâlnit cineva cu un caz de genul? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea stresata si asta poate fi cauza.

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

De ce ești stresată? O sa mergi la control și afli acolo mai multe. Dacă nu ai avut contact se*ual nu poți fi însărcinată.