| arianaisflawless a întrebat:

am 60 de kilograme si am nunta pe 17 august. vreau sa slabesc cat se poate de repede, chiar daca imi pun sanatatea in pericol! Nu imi pasa. happy Help me.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Poti face cum fac toate vedetele. Fructe, legume si apa cu lamaie ^-^

| arianaisflawless explică (pentru ZigZagMTFK):

Ok. trebuie sa ma abtin de la orice altceva, nu?

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru arianaisflawless):

Hmm... Cam da, dar totusi uneori mai poti manca si altceva ca nu iti strica xD.

| lacrima15 a răspuns:

Crede-ma ca nu e bine sa te abtii! Pentru ca 1. poti sa faci boli la stomac..si eu am gastrita si am tinut regim pentru gastrita, am slabit 9 kg si dupa aceea le-am pus la loc si 2 dupa ce treci de regim o sa te ingrasi la loc iti soun eu ca asa se intampla in 90% din cazuri doar daca tii dieta toata viata! Dar e un chin! Mai bine fa in fiecare seara cu opriri vreo 200 de abdomene si sa vezi cum dai jos din burticawinking Succes! Sa sti ca eu cand am pierdut in greutate am avut dereglari cu menstruatia si nu mi-a mai venit 4 luni! Deci ai grija!