| Raisutsa a întrebat:

am baut si eu azi cateva beri si am mancat de la fast food si acum vomit intr. una de la ora 5 si ma doare capu ce sa fac? ajutati-ma va rog am 18 ani si sunt baiat:crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mananca niste acreala, muraturi ceva

| criisz a răspuns:

Cred ca te-ar ajuta un ceai gastric...acum depinde si de cauza starii tale.

| ionutk9 a răspuns:

Ia algocalmin pune-ti comprese cu apa rece pe frunte si ia ceva de stomac daca ai in casa metroclopramid