| aleshanee a întrebat:

am citit pe un site despre o pastila care incepe cu initiala w... o doamna pe nume maria ne povestea ca primea multe mailuri si le-a citit si era vb destre slabit. as vrea sa cumpar acea pastila dar nu stiu cum se numeste. imi puteti spune va rog? mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si de ce crezi ca poti slabi cu pastile?
Ai idee ce repercursiuni poate avea asupra sanatatii tale?

| AraabMuzik a răspuns:

Lasa pastilele, alearga mult pe banda, mananca putin.

| Dana211 a răspuns:

Crezi ca daca iei o pastila slabesti? nu mai fi naiva si nu mai crede toate prostiile ca nu sunt adevarate. Fa miscare si ai grija ce mananci si vei slabi

| aleshanee explică:

Pai comentariile au fost destul de bune... si m-am gandit sa imi iau si eu

| aleshanee explică:

Doar spuneti-mi cum se numeste... altceva nu ma intereseaza