| Marko_7130 a întrebat:

am cumparat si eu Zynerit. am pus lichidul in cel cu pudra. si mai am o intrebare big grin. ce fac cu sita aia mica? o pun la capacu de la acel tub? Ca asa am pus. si pe urma am aplicat pe unde am cosuri. dar nu prea vine mult lichid in sita aia straight face... nu e bine cum am facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anda2happy a răspuns:

Incearca si varianta asta http://anda15995.cure4acne.net

| Nicole_7472 a răspuns:

Sita aceea o pui la capacul tubului in care ai facut compozitia,infiletezi si capacul tubului,agiti bine de fiecare data cand vrei sa te dai si merge, nu trebuie sa iasa tot lichidul ci doar atat cat e necesar sa se simta pe cosuri happysper ca ai inteles.o sa te inveti pe parcurs, eu deja am devenit experta laughing

| inevitable a răspuns:

Torni lichidul in flaconul cu pudra, pui capacul adica sita aia mica si amesteci, apoi te dai de fiecare data inainte sa te dai trebuie sa'l agitzi, este normal cum curge.

| Marko_7130 explică:

Multumesc big grin