| Lola200228 a întrebat:

Am dat cu capul de USA de la poarta din spatele casei, pe moment doar am simțit durere și mi-au lăcrimat ochii, m-am lovit in zona frunții, nu am cucui și nu îmi e umflat dar parca simt un nodul ca sa zic așa unul mic, ce poate sa mi se întâmple? Am pus gheata nu ma doare, dar simt puțin ca m-am lovit.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Drsss a răspuns:

Stai linistita, durerea e din cauza loviturii, bineinteles! Poate o sa iti ti se inegreasca, dar nu ai de ce sa iti faci griji, este o lovitura superficiala, acum depinde si de forta cu care te-ai lovit. Te-ai lovit tare?

| Lola200228 explică (pentru Drsss):

Pai nu chiar, dar am dat cât sa simt laughing

| Drsss a răspuns (pentru Lola200228):

Stai linistit/a, nu ai patit nimic grav, o sa iti treaca in 2 zile maxim, posibil sa nici nu mai simti nimic maine.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ar fi fost anormal ca să nu se umfle zona. Deci stai liniștit că îți va trece.

| Donsavas a răspuns:

Nu e problema. Dacă n ai ramas inconștient inseamna ca esti bine.

| Ineys a răspuns:

Pai de ce ai dat m acu capul de usa? Ce ti-a facut?

| ChawChaw a răspuns:

Nimic,daca nu e grav nu se intampla nimic.Totusi daca tii neaparat mergi la doctor, dar sunt 100% sigur ca nu e nimic. Sper ca am ajutat
Funda?