| Odi_Arekandera_1995 a întrebat:

am facut o analiza de secretie vaginala si as vrea sa-mi interpretati si mie analizele (cine stie) va multumesc : celule epiteliale moderat frecvente polimorfonucleare, flora microbiana frecventa: bacili gram pozitivi, bacili gram negativi, moderat frecventi coci gram pozitivi, trichonomas vaginalis, candida absente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu crezi ca parerea medicului ar fi mai indicata decat presupunerile noastre?
Doar medicul de familie/ginecolog te poate lamuri.
O zi bunahappy