| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
am facut si eu 7 luni de la operatia de apendicita si tot ma mai doare nu mereu dar tot parca ma inteapa cateodata cand se innoreaza afara sau se schimba vremea prea brusc, e normal?
pentru ca de vreo 1 saptamana ma c-am deranjeaza operatia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da e normal eu si acum dupa 7 ani simt.

3 răspunsuri:
| alexion2000 a răspuns:

Nu are nici o leguatura asta este doar o coincidenta ciudata da totusi nu are nici olegatura cu schimbarea vremii

| Șerbanică_Marius_1989 a răspuns:

Ti se pare, n-are absolut nici o legatura cu vremea. Poate ar fi indicat sa te duci la un control?

| PinkPanther a răspuns:

Vremea nu ar trebui sa influenteze operatia, dar daca te deranjeaza mergi la un control, sa nu fi uitat doctorul ceva in tine