| Ilie_Cristina_1980 a întrebat:

Buna am fost diagnosticarea mai demult cu aceasta boală si am facut tratament inevitabil dar nu am mai fost la control acum la locul de munca se va face medicina muncii si mi se va lua sânge si daca iese ceva mi e frica sa nu pierd locul de munca. exista acest risc? multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ce boala?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Medicina Muncii? Acolo te consultă (inimă, plămâni, îți verifică tensiunea, pulsul, vederea), nu cred că o să îți ia sânge pentru analize medicale. Sincer, nu am auzit așa ceva...

Nu stiu ce boală ai avut, dar poate că ești vindecată și nici urmă de ea. Sunt boli care se descoperă doar cu investigatii medicale amănunțite, nu la un control de rutină.