| racc a întrebat:

Buna! Am fost Luni la stomatolog si mi-a pus un tratament in masea care sa imi omoare nervul. El mi-a zis ca ma va durea vreo ora, dar au trecut deja 2 zile si tot ma doare ce e drept mai putin.
Sa fie ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Va trebui sa revii la medic ca sa continui tratamentul. Durerea este semn ca nervul respectiv este inca activ.Pentru durere ia doar medicamente recomandate de doctor.Multa sanatate!

| Maimutika a răspuns:

Buna! inseamna ca nu si'a facut efectul bine, nu ti'a omorat nervulsad...