| blueeyedgirl a întrebat:

Buna happy am nevoie de AJUTOOOR!sad
Deci azi e joi si sambata e majoratul unei prietene bune, dar partea proasta e ca ar cam trebui sa am musafiri :-s inca nu e regulat dar a trecut aprox o luna de ultima data si nu vreau sa am surprize
Oricum mi-am luat niste pantaloni albi pentru majorat si nu pot sa-l las sa vina pur si sumplu crying
Daca exista vreo metoda de-al opri spuneti-mi si mie :de ex gimnastele cum il opresc daca se nimereste la vreo olimpiada? parca am auzit de vitamina ca
dar nu sunt sigura
si daca e sa mearga pana sambata sa fie garantat ca nu am surprize ca stam la cabana vreo 3 zile si nu pot sa o dezmagesc pe prietena meacrying
PS: exista riscuri?

mc mult :*(sa nu va bateti jocsad)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Hey, poţi să iei vitamina K. Am luat şi eu când am fost la mare, şi a fost OK. Nu mai reţin cum se ia, dar e vorba de câteva picături. Întreabă la farmacie.
Poţi, preventiv, să îţi pui şi un tampon. De preferat OB. Chiar dacă eşti virgină, faza cu dezvirginatul de la tampoane e un mit. Dacă ştii să îl pui corect, nothing happens. :* Have fun!

| Bacteriuță a răspuns:

Of saraca de tine sad
de ce nu iti iei altceva de imbracat? straight face
ca alta solutie sa-i multumesti pe toti nu cred ca ai straight face
ia-ti o rochita mai lunga, vaporoasa smug
ia-ti cu tine artileria grea pentru surprize... si mult noroc :*
ai grija de tine :Xhappy

| Bibu_2231 a răspuns:

Ob-uri. Asta doar dacă ţi-ai început viaţa sexuală.
Dacă nu, încearcă tampoanele de noapte de la always. Sunt foarte bune şi le schimbi la 5-6 ore.
Sper că te-am ajutat.
Fundăă?batting eyelashes

| Betty18 a răspuns:

Ia-ti haine de schimb in caz de ceva si multe absorbantewinking
daca iei vitamine o sa iti curga mai putin dar nu se opreste.stiu asta pentru ca am luat odata cand am fost la mare, nu mai stiu exact cum se numesc, dar iti zice la farmacie daca chiar vrei. ele o sa zica ca sunt pentru a-ti intarzia menstruatia dar la mine nu a mers, doar a curs mai putinbig grin

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la farmacie un produs extract de alchemilla, e din plante, te ajuta sa opresti menstruatia cat timp iei. dar nu e indicat sa faci acest lucru dupa poate sa nu-ti mai vina 2-3 luni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wallpaperslaughingrolling on the flooresti de belea auzi un doplaughing

| wallpapers a răspuns:

Cand am citit " Daca exista vreo metoda de-al opri spuneti-mi si mie" automat m-am gandit la un dop. tongue

| CrazZyLiffe a răspuns:

Poti sa te imbraci cu altceva.