| andreeutza96 a întrebat:

am nevoie de in sfat ...de 3 zile am fost la dentist pentru o extractie...si in ziua de azi mă doare ca in prima zi dupa extractie. De 2 zile simt gust ciudat amar..si mi-e frica sa nu fie o infectie, s-a facut alb-gălbui in locul măselei. Astept un sfat. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Eu zic sa nu risti si sa te duci sa anunti un stomatolog

| Nix15 a răspuns:

Daca alb-galbui poate sa fie o infectie, du-te la dentist