| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de o adresa pentru un cabinet ginecologic in bucuresti. daca stiti vreunul sa`mi spune-ti si mie va rog...si sa fie femeie nu barbatbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Strada Barbu Vacarescu nr. 39. Langa stadion Dinamohappy
La ginecologie este o doamna doctora foarte buna.
Programul: Luni-Vineri 9-19 iar sambata 9-12
Clinica unde este cabinetul se numeste Syromed. Daca ai nevoie imi dai un mesaj privat si iti dau un numar de telefonhappy.