| shopaholic1508 a întrebat:

Buna,am nevoie de putin ajutor.O prietena de a mea s-a operat de apendicita acum un an si ceva.In urma operatiei a slabit brusc foarte mult si s-a ingrasat destul de repede la loc si cam mult.De cateva zile s-a apucat sa tina dieta Dukan insa ar vrea sa combine dieta cu shake-urile herbal life formula 1.Este periculos? Daca stiti mai multe despre shake-urile respective astept raspunsuri.
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InvertedDeformity a răspuns:

Recent s-a descoperit ca apendicele are rol in sinteza de bacterii benefice.Este posibil ca metabolismul sa se fi dat putin. peste cap.Din cate stiu, produsele de la Herbal Life sunt destul de eficiente dar si scumpe. Daca alterneaza tratamentul cu un mod de alimentatie sanatos, va putea sa dea jos ceva kilograme.Cea mai buna idee este sa se consulte cu un medic nutritionist si parerea lui fata de produse Herbal Life si situatia in care se afla.

| kar1GaNNN a răspuns:

Este posibil ca metabolismul ei sa fie dat putin peste cap si e normal sa slabeasca kg happy.