| CJ23MDL a întrebat:

am nevoie de un ajutor din partea voastra...azi cam 2-3 secunde mi-a amortit partea stanga toata dintrodata. zona inimii.ma voi duce maine la medic dar stiti de ce am patit lucrul asta? sa fie lipsa de magneziu, calciu? sau ceva mai grav? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bobby_7474 a răspuns:

Ar putea fi multe motive,circulatia proasta,o boala coronara,probleme cu coloana, cu umarul(omartroza),lipsa de Mg,Ca, tr numai decit sa mergi la medic pentru ca s-ar putea sa fie inima, sanatate