| Ana00005 a întrebat:

am nevoie de un sfat va rog. Mancam niste sunca si dupa cateva inghitituri am realizat ca mancasem sunca cu tot cu plasticul de pe margini. Ce se va intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu ai mancat porc(arie) crescuta la punga de nailon tongue

Daca mergi la tara, la craciun, oamenii de acolo iti vor arata cum arata si se prepara sunca adevarata: piciorul porcului. Daca mergi peste 3-4 luni, vei putea sa-l si gusti (cand incepe cucul sa cante in padure).
Asa vei putea invata si deosebi sunca adevarata de porcaria mancata in plastic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa vina a doua era glaciara

| minrest a răspuns:

Nimic notabil.

| nirocino a răspuns:

Nu se intampla nimic dar sa nu faci un obicei din asta! Bafta!

| AKARA0 a răspuns:

Nimic, acidul gastric il va topi instant.
Data viitoare fii mai precaut.

| untilizatorunic a răspuns:

Te vei caca cu plastic iti curata un pic matele big grin